.

.

New
Grube mreže GLC-FE-100LX-BN - 100BASE-LX 10 km SMF 1310 nm SFP primopredajnik (kompatibilan sa OEM PN# GLC-FE-100LX)

Grube mreže GLC-FE-100LX-BN - 100BASE-LX 10 km SMF 1310 nm SFP primopredajnik (kompatibilan sa OEM PN

HRK 149.85

Na skladištu
U skladištu.

Skokovi napona uzem od prvog dana.STRUČNA TEHNIČKA POMOĆ : Pravi stručnjaci su dostupni 24/7, kako bi se s traženjem, problemima povezivanje, otklanjanju poteškoća i mnogim drugim.Mi ćemo vam poslati e-poklon karticu za iznos koji odgovara poziciji kupovinu vašeg proizvoda.U nekim slučajevima, mi ćemo zamijeniti ili ćemo to popraviti ga.Ekvivalent broju dogovor OEM : GLC-FE-100 LX. 100 BASE-LX 10 km SMF 1310 nm SFP. 100% Kompatibilan sa OEM.Ispunjava ili premašuje specifikacije OEM i industrijske standarde MSP-a.Doživotno jamstvo.

Osnovne karakteristike

Obnovljeno

Najbolje ponude